Gernétic set - DUO - Synchro 50 ml + Nuclea 30 ml + ampulky Shine Control 2 x 1 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + revitalizační a zklidňující krém Nuclea 30 ml + 2 matujících ampulek Shine Control 2 x 1 ml - Ke zklidnění pleti při akné a řešení případných jizviček, jako denní regenerační krém pro zralou a stárnoucí pokožku.
Výrobce: Gernetic
Kód: 92512
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml + 30 ml + 2 x 1 ml
3 700,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set DUO Synchro (50 ml) a Nuclea (30 ml) + ampulky Shine Control (2 x 1 ml) - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + revitalizační a zklidňující krém Nuclea 30 ml + 2 matujících ampulek Shine Control 2 x 1 ml

Doporučujeme pro klientky:

  • Ke zklidnění pleti při akné a řešení případných jizviček.
  • Jako denní regenerační krém pro zralou a stárnoucí pokožku.
  • Při poruchách pigmentace (ztráta pigmentu).

Osvědčené kombinace produktů zahalené do krásného zlatavého obalu, který vynikne pod vánočním stromečkem, se postarají o pěstěný vzhled tváře, krku i dekoltu se silou biotechnologií.

Sada obsahuje:

  • SYNCHRO - regenerační a výživný krém - Neparfemovaný krém výrazně mastné konzistence vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Přestože se jedná o mastný krém, nezanechává pocit mastnoty a velmi dobře se vstřebává. Stimuluje obnovu buněk a vyživuje je.
  • NUCLEA – revitalizační a zklidňující krém - Vysoce účinný krém se zklidňujícími vlastnostmi vyvolává okamžitý pocit svěžesti a pohodlí. Má schopnost buněčné stimulace, stahuje póry a reguluje tvorbu kožního mazu.
  • SHINE CONTROL – Sérum Shine Control stahuje rozšířené póry, zjemňuje pokožku, reguluje tvorbu kožního mazu a dodává pleti dlouhotrvající, sametově matný vzhled. Póry jsou viditelně stažené a textura pleti je jemnější. Omezuje také výskyt nedokonalostí. Pleť je vyčištěná a příjemně svěží.

Balení: Synchro 50 ml + Nuclea 30 ml + ampulky Shine Control 2 x 1 ml