NADĚJE - Spreje

Spreje - používáme podle potřeby jako doplněk k zevnímu použití. Bylinný sprej pro důkladnou péči o organismus. Osvěžuje a přináší příjemný pocit po celém těle. Obsažené aromatické látky usnadňují dýchaní.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Bylinný sprej - Pokožka a kůže na podporu kožního aparátu VKS1 200 ml

Naděje Podhorná - Bylinný sprej - pokožka, kůže na podporu kožního aparátu - Bylinný sprej s blahodárným účinkem na kvalitu a vzhled pokožky a kůže. Posiluje hydrataci a pružnost kůže, podporuje revitalizační efekt, zklidňuje podrážděnou pokožku. Sprej je vhodný i pro ošetření vlasů a pokožky ve vlasech. Je vhodným doplňkem při řešení obtížných problému kožních jako jsou lupénky, ekzémy, akné a další.
155,00 Kč s DPH
120,00 Kč s DPH
 

Naděje - Parfémová voda KOMÁREK - Levandulový odpuzovač hmyzu V9 100 ml

Naděje Podhorná - Parfémová voda KOMÁREK - Levandulový odpuzovač hmyzu - Speciální lihový přípravek příjemné, osvěžující vůně levandule vytvořený převážně z éterických olejů. Můžete jej nastříkat na pokožku i oblečení. Přípravek je vhodným pomocníkem při návštěvě lesa, při procházkách v přírodě a mnoha sportovních aktivitách.
219,00 Kč s DPH
185,00 Kč s DPH
 

Naděje - Slatinické mazání s rozprašovačem V5A 200 ml

Naděje Podhorná - Slatinické mazání s rozprašovačem je určeno k péči o kůži zad a v okolí kloubů. Používá se i na zklidňující obklady. Prostředek složený z bylin kostivalu, květu kaštanu, tužebníku, mladých konečku smrku a borovice. Všechny složky podporují hojivé procesy v těle napomáhají hojení zlomenin, ochraňují pokožku a sliznice. Přípravek zlepšuje látkovou výměnu, různé kožní choroby a pomáhá odstraňovat otoky. Působí zároveň protirevmaticky, protizánětlivě a protibolestivě. tento prostředek je i jako Sprej s obsahem 200 ml.
152,00 Kč s DPH
135,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bylinný sprej s eukalyptem a modřínem - Dýchací cesty VKS5 200 ml

Naděje Podhorná - Bylinný sprej s eukalyptem a modřínem na podporu dýchacích cest. Bylinný sprej je vhodný jako součást důkladné péče o organismus. Obsažené aromatické látky usnadňují dýchání. Jako doplněk bylinných kúr určený na zlepšení a regeneraci dýchacího ústrojí bylinný sprej velice vhodná. Může nám zlepšovat dýchací problémy organismu, zánětlivé stavy, astma, záněty horních cest dýchacích atd., ale také prostě regenerovat dýchací cesty a tak celkově posilovat organismus.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bylinný sprej s kaštanem a břízou - Lymfatický systém VKS6 200 ml

Naděje Podhorná - Bylinný sprej s kaštanem a břízou na lymfatický systém. Bylinný sprej je vhodný jako součást důkladné péče o organismus. Dnes se čím dál více ukazuje význam správného oběhu a čistoty lymfy a také skutečnost, že bylin pro řešení tohoto problému vnitřně není mnoho, dává nám naději u tohoto využití koupelí ke zlepšení stavu lymfy a tím i celkového zdravotního stavu člověka. Významná je skutečnost, že při zevním použití v koupeli mohou být využity některé byliny, které jsou v tomto procesu významné. Věřím, že tyto druhy výrobků budou dobrým pomocníkem pro udržení zdravotního stavu člověka.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bylinný sprej se smrkem a kostivalem - Klouby a záda VKS2 200 ml

Naděje Podhorná - Bylinný sprej se smrkem a kostivalem - Na klouby a záda. Bylinný sprej pro důkladnou péči o organismus. Osvěžuje a přináší příjemný pocit po celém těle.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Relaxační bylinný sprej - Nervy a zklidnění VKS3 200 ml

Naděje Podhorná - Relaxační bylinný sprej na podporu nervového systému - Nervy a zklidnění. Zklidňující bylinný sprej je vhodný jako součást důkladné péče o organismus. Složení relaxačního bylinného spreje nám umožni relaxovat organismus, uklidnit, zvládnout stresy nabudit organismus pro zvládnutí dnešní náročné doby na organismus člověka.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH