NEIO Doplňky stravy

Krása vychází zevnitř!

Dodejte svému tělu vše potřebné s našimi přípravky obsahujícími ty nejúčinnější antioxidanty doplněné o vitamíny, minerály, molekuly řivoa a negativní ionty.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

NEIO Dual kapsle - Doplněk stravy pro normalizaci metabolismu a celkové rovnováhy těla 30 + 30 ks

NEIO DUAL kapsle přináší zcela novou úroveň a kvalitu doplňku stravy. Přípravek obsahuje 13 účinných přírodních látek zkoncentrovaných do jednoho unikátního řešení. Jednotlivé složky přípravku jsou vybrány tak, aby se navzájem pozitivně ovlivňovaly za účelem dosažení maximálního efektu při normalizaci metabolismu a dosažení celkové rovnováhy těla. Tento komplexní přípravek významně přispívá k zajištění potřebného množství vitamínů, minerálů a stopových prvků v těle.
Od 1 109,00 Kč s DPH
 

NEIO Immuno·ione prášek - Doplněk stravy pro výrazné posílení imunitního systému a přirozené obranyschopnosti organismu 30 ks

NEIO IMMUNO·IONE prášek je ideální pro výrazné posílení imunitního systému a přirozené obranyschopnosti organismu. Oceníte ho nejen při chřipce, viróze či nachlazení. Přípravek s vysokým obsahem vitamínu C, doplněný beta-glukanem, zinkem, jódem a bylinnými extrakty je navíc posílený flavonoidovým komplexem Molekula života. IMMUNO·IONE představuje mimo jiné kvalitní zdroj nejúčinnějšího vysoce vstřebatelného hořčíku, který se významně podílí na snížení míry únavy a vyčerpání organismu.
Od 1 039,00 Kč s DPH
 

NEIO Neione roztok - Doplněk stravy příznivě působící na metabolismus, celkovou imunitu, sílu a energii 100 ml

NEIO Neione® roztok je zcela originální přípravek s vysokým obsahem vitamínu C, doplněný hořčíkem, jódem, bylinnými extrakty a flavonoidovým komplexem Molekula života, který slouží k vytvoření prostředí negativních iontů. Účinky flavonoidového komplexu se s působením vitamínů velmi dobře doplňují. Prostředí negativních iontů totiž podporuje účinky jednotlivých složek přípravku díky efektivnějšímu průniku aktivních látek do buněk. Neione® tak příznivě působí na metabolismus, celkovou imunitu, sílu a energii člověka.
Od 459,00 Kč s DPH