Vánoční krabičky

Hledáte vánoční dárek pro vaše milované? Připravili jsme pro vás speciální Vánoční krabičky našich nejoblíbenějších bylinných kúr a kosmetiky.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Vánoční krabička - Pro babičku VB6 225 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro babičku - Bylinné a pupenové výtažky této kúry mají blahodárné účinky na ženské ústrojí, harmonizují organismus a posilují jeho obranyschopnost. Pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení.
747,00 Kč s DPH
710,00 Kč s DPH
 

Naděje - Vánoční krabička - Pro dědečka VB1 200 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro dědečka - Není tajemstvím, že onemocnění prostaty přináší do života muže tělesnou i duševní nepohodu. Řešení se ukrývá v této dárkové krabičce. Kúra obsahuje sestavu bylinných a pupenových výtažků, které působí blahodárně na správných místech a pomůže Vám v boji nejen s nočním vstáváním. Kúra je dobrým prostředkem pro udržení zdravého stavu a funkce prostaty.
562,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Naděje - Vánoční krabička - Pro absolutní obranu VB7 225 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro absolutní obranu - Nejúčinnější zbraní v boji proti nemocem je přirozená obranyschopnost. Předpokladem jejího správného fungování je pročištěné tělo a dobrý psychický stav. Právě tyto mety Vám pomůže pokořit naše nová bylinná kúra. Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu.
652,00 Kč s DPH
620,00 Kč s DPH
 

Naděje - Vánoční krabička - Na povánoční detox VB10 250 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Na povánoční detox - Vánoční cukroví, silvestrovské veselí a dlouhá zima si vybírají daň na našem organismu. Tato bylinná kúra je sestavena z vybraných bylinných a pupenových výtažků, které společně pročistí organismus po zimním období. Podporují detoxikační aktivitu jater, stimulují pročišťování těla. detoxikují tělo, podporují funkci jater a navracejí ztracenou energii.
737,00 Kč s DPH
700,00 Kč s DPH
 

Naděje - Vánoční krabička - Na povánoční hubnutí VB5 175 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Na povánoční hubnutí - Vánoce jsou obdobím klidu, míru, dobrého jídla a pití. Užijte si těchto radostí dosyta. V novém roce pak vyměňte pocity viny a diety za kúru z našich speciálních bylinných tinktur. Účinná kombinace bylin Vám pomůže očistit organismus a zredukovat přebytečná kila. Kúra pro podporu snižování nadváhy. Stimuluje funkci jater, ledvin a střev, přispívá ke štěpení cukrů a tuků, ke zdravému trávení a vyprazdňování. Posiluje organismus, chrání srdce a cévy.
552,00 Kč s DPH
525,00 Kč s DPH
 

Naděje - Vánoční krabička - Pro zlepšení spánku VB3 225 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro zlepšení spánku - Obdarujte své milované bylinnou kúrou, která zklidňuje organismus, úzkostnou mysl a urychluje usínání. Kúra podporuje nabytí a udržování psychické rovnováhy, zklidňuje organismus a pomáhá navodit klidný spánek.
652,00 Kč s DPH
620,00 Kč s DPH
 

Naděje - Vánoční krabička - Pro krásné vlasy VB8 175 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro krásné vlasy - Říká se, že vlasy jsou korunou naší krásy. Ne však, pokud trpí vypadáváním a lupy. Kúra z našich bylinných tinktur Vám pomůže zlepšit stav pokožky hlavy. Právě ta má totiž na vzhled vlasů ten největší vliv. Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů.
502,00 Kč s DPH
475,00 Kč s DPH
 

Naděje - Vánoční krabička - Na imunitu VB2 225 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Na imunitu - Letošní zimu si na Vás kašel ani rýma nepřijdou. Bylinná kúra, která podpoří Vaši imunitu a poskytne jí neviditelné přírodní brnění. Kúra je zaměřena na posílení organismu a na stimulaci jeho obranného systému. Je to prostředek prospěšný obzvláště v obdobích zvýšené aktivity mikrobů. Pro zvýšení činnosti imunitního systému.
652,00 Kč s DPH
620,00 Kč s DPH
 

Naděje - Vánoční krabička - Pro zmírnění stresu VB4 225 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro zmírnění stresu - Speciální bylinné tinktury jsou součástí naší kúry pro posílení centrální nervové soustavy. Pevně věříme, že Vám pomohou najít klid, zbaví Vás úzkostí a dalších potíží, bez kterých je život mnohem radostnější. Kúra pomáhá čelit aktuálním problémům současnosti přirozenou cestou. Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá k optimální relaxaci a znovuzískání duševní a fyzické rovnováhy.
677,00 Kč s DPH
640,00 Kč s DPH