Natural Colours

Natural Colours - Objevte kouzlo přirozenosti s novou kolekcí Alcina Natural Colours 2021 - Líčení v přirozených barvách

Pokud vás baví svět krásy a kosmetiky, určitě vám neunikl trend přirozenosti, jenž nás provází už několikátou sezónu a stále je hitem. Decentní líčení a jemné barvy navíc krásně korespondují s nadcházejícím jarem, a tak není divu, že se jimi nechala unést i nová kolekce ALCINA Natural Colours. Ta upozorňuje také na další aktuální trend, a to dekorativní produkty, které naši přirozenou krásu nejen podtrhují, ale také o ni pečují. Kolekce Natural Colours přináší novinky v podobě produktů s pěsticím efektem - balzámů na rty Colour Lip Balm a dva nové odstíny očních stínů Eyeshadow. Vše doplňují oblíbené produkty, které už můžete ze sortimentu ALCINA znát z dřívějška.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Pudrové oční stíny - Eyeshadow mauve 1 ks

Mono stíny Eyeshadow se staly oblíbenými pro svou praktickou velikost a snadnou vzájemnou kombinovatelnost. Do jejich palety barev nyní přibývá další, a to odstín pro matný finiš Mauve. Tento jemný a neutrální tón vyniká lehkou a příjemně hebkou texturou, takže práce s ním je velmi snadná.
280,00 Kč s DPH
255,00 Kč s DPH
 

Alcina - Objemová řasenka - Wonder Volume Mascara 010 Black 8 ml

Vaše řasy budou podmanivě husté, temně černé a extrémně prodloužené. I krátké a jemné řasy jsou maximálně viditelné.
400,00 Kč s DPH
370,00 Kč s DPH
 

Alcina - Vyhlazující podkladový lak - Healthy look base coat 5 ml

Vyhlazující lak s obsahem vitaminu E vyplňuje rýhy a opticky vyhlazuje povrch nehtu a redukuje nežádoucí žlutý odstín nehtů. Má rychleschnoucí texturu a dá se použít jak pod každý barevný lak, tak i samostatně pro přirozeně upravené nehty.
170,00 Kč s DPH
155,00 Kč s DPH