NADĚJE - Bylinné kúry

Bylinné kúry - je to sada několika lahviček bylinných a pupenových výtažků, které společně komplexně působí na různé druhy potíží. Základní kúry, které najdete zde jsou tzv. "startovací", po jejich využití lze navázat kúrou další a to buď ještě jednou ve stejném složení nebo se složení změní dle aktuálního zdravotního stavu, je to vždy individuální a při dlouhodobějších potížích je třeba mezi kúrami dělat i pauzy. Pauza se dělá minimálně 14 dnů po využití druhé kúry, ale pokud nejsou závažnější problémy může se udělat pauza delší. 
Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Balíček pro alergiky K49 100 ml

Naděje Podhorná - Balíček pro alergiky - pro pylové alergiky - Alergie - Posiluje přirozené obranné mechanismy, přispívá k udržování normální hladiny IgE protilátek a k normální imunitní odpovědi. Pomáhá tělu v odolnosti vůči biologickým podnětům.
255,00 Kč s DPH
230,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc pro podporu kloubů K25 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc pro podporu kloubů - Kúra pro podporu krevního oběhu a detoxikačních procesů.
496,00 Kč s DPH
434,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při detoxikaci a regeneraci organismu K17 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy - Detoxikace, pročištění organismu - Podporuje činnost jater, ledvin a střevního traktu, významně přispívá k pročišťovacím procesům v těle, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, stimuluje kvalitu a oběh krve. Doporučujeme zvláště po zimním období.
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - pokračovací K44A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - pokračovací - Sportovní kúra pro muže - pokračovací - Pokračovací kúra po využívání sestavy tinktur K44. Kúra podporuje kardiovaskulární systém, chrání srdce. Dodává sílu, kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Posiluje schopnost adaptace ke stresu, přispívá k pročištění těla.
727,00 Kč s DPH
645,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže K44 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - Sportovní kúra pro muže - Kúra posiluje tělní funkce, adaptaci na stres, stimuluje životní procesy. Příznivě působí na srdce a cévy, tonizuje tělo, stimuluje mentální aktivitu, podporuje detoxikační kapacitu jater.
606,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy II - pokračovací K45A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy II - pokračovací - Sportovní kúra pro ženy - pokračovací - Pokračovací kúra po doužívání startovací kúry K45. Zesiluje účinek kúry první K45. Podporuje srdeční funkci, pomáhá udržovat obsah železa v krvi. Tonizuje svaly, dodává energii, pomáhá udržovat strukturu, mineralizaci a hustotu kostí.
727,00 Kč s DPH
645,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy K45 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy - Sportovní kúra pro ženy - Napomáhá překonávat stres a únavu, podporuje hubnutí, pomáhá udržovat pružnou pokožku. Posiluje organismus, zvyšuje kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Podporuje krevní oběh, pomáhá udržovat svalovou hmotu.
641,00 Kč s DPH
555,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí K5 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí - Narušená sexuální a reprodukční aktivita - sterilita - Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu.
632,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin k ochraně a posílení zraku K33 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k ochraně a posílení zraku - Oči, zrak - Kúra je složena z bylin, které čistí a chrání játra a také spolupracují podle čínské medicíny se zrakem. Příznivě působí na oči, podporují funkci sítnice a jasnost vidění, pomáhají stabilizovat hladinu kolagenu v oku.
461,00 Kč s DPH
415,00 Kč s DPH