NADĚJE - Bylinné kúry

Bylinné kúry - je to sada několika lahviček bylinných a pupenových výtažků, které společně komplexně působí na různé druhy potíží. Základní kúry, které najdete zde jsou tzv. "startovací", po jejich využití lze navázat kúrou další a to buď ještě jednou ve stejném složení nebo se složení změní dle aktuálního zdravotního stavu, je to vždy individuální a při dlouhodobějších potížích je třeba mezi kúrami dělat i pauzy. Pauza se dělá minimálně 14 dnů po využití druhé kúry, ale pokud nejsou závažnější problémy může se udělat pauza delší. 
Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Balíček pro alergiky NK49 175 ml

Naděje Podhorná - Balíček pro alergiky - pro pylové alergiky - Alergie - Posiluje přirozené obranné mechanismy, přispívá k udržování normální hladiny IgE protilátek a k normální imunitní odpovědi. Pomáhá tělu v odolnosti vůči biologickým podnětům.
562,00 Kč s DPH
525,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc pro podporu kloubů NK25 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc pro podporu kloubů - Kúra pro podporu při potížích s klouby a výživou kostí.
712,00 Kč s DPH
665,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při detoxikaci a regeneraci organismu NK17 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy - Detoxikace, pročištění organismu - Podporuje činnost jater, ledvin a střevního traktu, významně přispívá k pročišťovacím procesům v těle, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, stimuluje kvalitu a oběh krve. Doporučujeme zvláště po zimním období.
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže NK44 200 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - Sportovní kúra pro muže - Kúra posiluje tělní funkce, adaptaci na stres, stimuluje životní procesy. Příznivě působí na srdce a cévy, tonizuje tělo, stimuluje mentální aktivitu, podporuje detoxikační kapacitu jater. Pomáhá udržet svalovou hmotu a vytrvalost při sportovních výkonech.
587,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy NK45 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy - Sportovní kúra pro ženy - Napomáhá překonávat stres a únavu, podporuje hubnutí, pomáhá udržovat pružnou pokožku. Posiluje organismus, zvyšuje kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Podporuje krevní oběh, pomáhá udržovat svalovou hmotu.
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí NK5 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí - Narušená sexuální a reprodukční aktivita - sterilita - Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu.
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin k ochraně a posílení zraku NK34 200 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k ochraně a posílení zraku - Oči, zrak - Kúra je složena z bylin, které čistí a chrání játra a také spolupracují podle čínské medicíny se zrakem. Příznivě působí na oči, podporují funkci sítnice a jasnost vidění, pomáhají stabilizovat hladinu kolagenu v oku.
587,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu NK27 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu - jako pomoc při snižování hmotnosti a celkové harmonizace - Redukce tělesné hmotnosti - Nadváha - Kúra pro podporu snižování nadváhy. Stimuluje funkci jater, ledvin a střev, přispívá ke štěpení cukrů a tuků, ke zdravému trávení a vyprazdňování. Posiluje organismus, chrání srdce a cévy.
552,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin ke zlepšení tělesné a duševní pohody a kvality spánku NK16 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin ke zlepšení tělesné a duševní pohody a kvality spánku - Nespavost, zklidnění - Kúra podporuje nabytí a udržování psychické rovnováhy, zklidňuje organismus a pomáhá navodit klidný spánek.
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH