Colour me softly

Colour me softly - Nechte se okouzlit smyslnou hrou barev! s novou limitovanou kolekcí Alcina Colour me softly pro jaro/léto 2022

Aktuálním kosmetickým trendem jsou barevné kontrasty, které kolekce Colour me softly prezentuje pastelovými tóny na jedné straně a svůdnými, nepřehlédnutelnými odstíny na straně druhé. Je jen na vás, kterým dáte přednost. V hlavních rolích se objevují nadčasové a elegantní pastelové odstíny i dynamické a přírodní tóny zelené, hnědé a terakotové. V kolekci Colour me softly se promítají do jemných a romantických očních stínů, smyslných barev na rty i do svůdných laků na nehty.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Ultrajemné pudrové oční stíny - Eye Shadow Soft Green 1 ks

Oční stíny Eye Shadow Soft v barevném odstínu Green - vynikají sametově hebkou pudrovou texturou, která se velmi jednoduše nanáší a roztírá. Stíny oslní efektním třpytivým finišem a dokáží vytvořit jemný a romantický, ale i dramatický a nepřehlédnutelný vzhled.
280,00 Kč s DPH
255,00 Kč s DPH
 

Alcina - Ultrajemné pudrové oční stíny - Eye Shadow Soft Grey 1 ks

Oční stíny Eye Shadow Soft v barevném odstínu Grey - vynikají sametově hebkou pudrovou texturou, která se velmi jednoduše nanáší a roztírá. Stíny oslní efektním třpytivým finišem a dokáží vytvořit jemný a romantický, ale i dramatický a nepřehlédnutelný vzhled.
280,00 Kč s DPH
255,00 Kč s DPH
 

Alcina - Ultrajemné pudrové oční stíny - Eye Shadow Soft Lilac 1 ks

Oční stíny Eye Shadow Soft v barevném odstínu Lilac - vynikají sametově hebkou pudrovou texturou, která se velmi jednoduše nanáší a roztírá. Stíny oslní efektním třpytivým finišem a dokáží vytvořit jemný a romantický, ale i dramatický a nepřehlédnutelný vzhled.
280,00 Kč s DPH
255,00 Kč s DPH
 

Alcina - Řasenka pro dlouhé řasy² - Wimpernlänge² 1 ks

Řasenka pro dlouhé řasy² vykouzlí maximální délku, senzační natočení, dokonalé oddělení i fascinující objem řas. Inteligentní a super měkký kartáček zajistí příjemné nanášení. Řasenka se nerozmazává, nedrolí ani řasy neslepuje.
400,00 Kč s DPH
370,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lesk na rty - Lip Gloss - Shiny Red 1 ks

Lesk na rty Lip Gloss Shiny Red se postará o pocit plných a zároveň vyživených rtů. Okouzlí intenzivním barevným leskem a také pečujícím složením s kyselinou hyaluronovou a oleji z dračího ovoce a semínek zeleného čaje. Výsledkem jsou hladké, pěstěné a opticky plnější rty.
320,00 Kč s DPH
295,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lak na nehty - Nail Colour Lavendel 5 ml

Laky na nehty Nail Colour Lavendel propůjčují nehtům zářivou a dlouhotrvající barvu. Vynikají intenzivním krytím a snadnou aplikací díky speciálně tvarovanému štětečku, který se přizpůsobí tvaru nehtů. Užijte si profesionální výsledek již v jedné vrstvě!
170,00 Kč s DPH
155,00 Kč s DPH