Krevní tlak

Kúry jsou sestavou tinktur z bylin a pupenů rostlin, které příznivě ovlivňují stav srdečně-cévního systému. Příznivě působí na stav srdce, podporují krevní oběh, krvetvorbu, dodávají vitalitu a energii. Pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu, zvyšují propustnost cévních kapilár pro rozváděné látky.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy K31 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy - při potížích s krevním tlakem - Srdce, cévy, krevní tlak - Startovací kúra z bylin a pupenů rostlin příznivě ovlivňuje stav srdečně-cévního systému. Příznivě působí na stav srdce, podporuje krevní oběh, krvetvorbu, dodává vitalitu a energii. Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, zvyšuje propustnost cévních kapilár pro rozváděné látky.
571,00 Kč s DPH
495,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy - pokračovací K31A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy - pokračovací - při potížích s krevním tlakem pokračovací - Srdce, cévy, krevní tlak - Pokračovací kúra z bylin a pupenů rostlin příznivě ovlivňuje stav srdečně-cévního systému. Příznivě působí na stav srdce, podporuje krevní oběh, krvetvorbu, dodává vitalitu a energii. Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, zvyšuje propustnost cévních kapilár pro rozváděné látky.
461,00 Kč s DPH
415,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro udržování normálního krevního obrazu K12 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování normálního krevního obrazu - jako pomoc při problémech s krevním obrazem - Krvetvorba - Kúra z bylinek a pupenů rostlin stimuluje krvetvorbu a příznivě ovlivňuje krevní obraz. Je velmi vhodná jako podpůrný revitalizační prostředek při i po chemoterapii.
461,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH