Pročištění, detoxikace

Bylinné kúry pro podporu činnosti jater, ledvin a střevního traktu, přispívají k pročišťovacím procesům v těle, pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu, stimulují kvalitu a oběh krve . Kúry jsou sestaveny z vybraných bylinných a pupenových výtažků, které společně pročistí organismus po zimním období.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při detoxikaci a regeneraci organismu NK17 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy - Detoxikace, pročištění organismu - Podporuje činnost jater, ledvin a střevního traktu, významně přispívá k pročišťovacím procesům v těle, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, stimuluje kvalitu a oběh krve. Doporučujeme zvláště po zimním období.
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin při jarní detoxikaci organismu NK41 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin při jarní detoxikaci organismu - Detoxikace, pročištění těla - Kúra je sestavena z vybraných bylinných a pupenových výtažků, které společně pročistí organismus po zimním období. Podporuje detoxikační aktivitu jater, stimuluje pročišťování těla.
737,00 Kč s DPH
685,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro udržování normálního krevního obrazu NK12 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování normálního krevního obrazu - jako pomoc při problémech s krevním obrazem - Krvetvorba - Kúra z bylinek a pupenů rostlin stimuluje krvetvorbu a příznivě ovlivňuje krevní obraz. Je velmi vhodná jako podpůrný revitalizační prostředek při i po chemoterapii.
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace NK24 200 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Borelióza - Kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační procesy v těle.
587,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve NK26 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - akné - Kúra z bylin s detoxikačními účinky. Pomáhá dodržovat standardní kvalitu krve, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém.
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH