Cévy, srdce

Bylinné kúry podporují vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržovat zdravou funkci cévního systému. Kúry pro příznivé ovlivnění cév a periferního prokrvení. Podporují revitalizaci cévních stěn, snižuje hladinu cholesterolu a pomáhají ji udržovat v normálních mezích. Sestava z bylin napomáhající regenerovat cévní stěny.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému NK11 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému - Křečové žíly, hemeroidy - Kúra podporuje vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržovat zdravou funkci cévního systému. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K11A.
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému NK35 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému - Regenerace po infarktu - Sestava z bylin napomáhajících regenerovat cévní stěny, podporujících lepší prokrvení mozku a zlepšujících celkový stav kardiovaskulárního systému. Má celkově posilující účinky, snižuje hladinu cholesterolu, doporučuje se její dlouhodobější užívání.
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu cévních funkcí NK48 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévních funkcí - jako podpora hormonálních funkcí, krevního a lymfatického oběhu - Celulitida - Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomůže podpořit funkci cévního systému. Podporuje krevní oběh v cévách i kapilárách. Můžete doplnit masážemi tújovým a třezalkovým olejem a případně vmasírovat i koupel na lymfu či koupelí s kaštanem a břízou a pak nechat působit, potom jen osprchovat nebo ponořit se do vany s teplou vodou.
527,00 Kč s DPH
490,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace NK47 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace - jako podpora funkce lymfatického systému - Lymfa, cévní oběh - Bylinná kúra, která podporuje cévní oběh. Je vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme ji doplnit i koupelí z kaštanu a břízy na lymfu VK06.
712,00 Kč s DPH
665,00 Kč s DPH