Cévy, srdce

Bylinné kúry podporují vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržovat zdravou funkci cévního systému. Kúry pro příznivé ovlivnění cév a periferního prokrvení. Podporují revitalizaci cévních stěn, snižuje hladinu cholesterolu a pomáhají ji udržovat v normálních mezích. Sestava z bylin napomáhající regenerovat cévní stěny.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému K11 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému - Křečové žíly, hemeroidy - Kúra podporuje vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržovat zdravou funkci cévního systému. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K11A.
606,00 Kč s DPH
505,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému - pokračovací K11A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému - pokračovací - Křečové žíly, hemeroidy - Pokračovací kúra podporuje vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržovat zdravou funkci cévního systému. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K11.
461,00 Kč s DPH
394,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulárního systému K34 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulárního systému - Prevence infarktu - Kúra pro příznivé ovlivnění cév a periferního prokrvení. Podporuje revitalizaci cévních stěn, snižuje hladinu cholesterolu a pomáhá ji udržovat v normálních mezích. Její působení je velice prospěšné zejména u osob ve vyšším věku.
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému K35 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému - Regenerace po infarktu - Sestava z bylin napomáhajících regenerovat cévní stěny, podporujících lepší prokrvení mozku a zlepšujících celkový stav kardiovaskulárního systému. Má celkově posilující účinky, snižuje hladinu cholesterolu, doporučuje se její dlouhodobější užívání.
571,00 Kč s DPH
505,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému - pokračovací K35A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému - pokračovací - Regenerace po infarktu - Pokračovací sestava z bylin napomáhajících posilovat cévy a umožňujících prokrvení mozku. Doporučuje se v období rekonvalescence a pro dlouhodobější užívání. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K35.
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu cévních funkcí K48 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévních funkcí - jako podpora hormonálních funkcí, krevního a lymfatického oběhu - Celulitida - Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomůže podpořit funkci cévního systému. Podporuje krevní oběh v cévách i kapilárách. Můžete doplnit masážemi tújovým a třezalkovým olejem a případně vmasírovat i koupel na lymfu a pak nechat působit, potom jen osprchovat nebo ponořit se do vany s teplou vodou.
632,00 Kč s DPH
550,00 Kč s DPH