NADĚJE - Koupele

Koupele - používáme 2x týdně. Je to doplněk k zevnímu použití. Vybrali jsme šest druhů směsí na řešení nejaktuálnějších problémů organismu. Bylinná koupel pro důkladnou péči o organismus. Osvěžuje a přináší příjemný pocit po celém těle.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Bylinná koupel - Pokožka a kůže VK01 250 ml

Naděje Podhorná - Bylinná koupel pokožka, kůže - Bylinná koupel s blahodárným účinkem na kvalitu a vzhled pokožky a kůže. Posiluje hydrataci a pružnost kůže, podporuje revitalizační efekt, zklidňuje podrážděnou pokožku. Koupel je vhodná i pro ošetření vlasů a pokožky ve vlasech. Je vhodným doplňkem při řešení obtížných problému kožních jako jsou lupénky, ekzémy, akné a další.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bylinná koupel s eukalyptem a modřínem - Dýchací cesty VK05 250 ml

Naděje Podhorná - Bylinná koupel s eukalyptem a modřínem na dýchací cesty. Bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o organismus. Obsažené aromatické látky usnadňují dýchání. Jako doplněk bylinných kúr určený na zlepšení a regeneraci dýchacího ústrojí bude relaxace v této koupeli velice vhodná. Může nám zlepšovat dýchací problémy organismu, zánětlivé stavy, astma, záněty horních cest dýchacích atd., ale také prostě regenerovat dýchací cesty a tak celkově posilovat organismus.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bylinná koupel s kaštanem a břízou - Lymfatický systém VK06 250 ml

Naděje Podhorná - Bylinná koupel s kaštanem a břízou na lymfatický systém. Bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o organismus. Dnes se čím dál více ukazuje význam správného oběhu a čistoty lymfy a také skutečnost, že bylin pro řešení tohoto problému vnitřně není mnoho, dává nám naději u tohoto využití koupelí ke zlepšení stavu lymfy a tím i celkového zdravotního stavu člověka. Významná je skutečnost, že při zevním použití v koupeli mohou být využity některé byliny, které jsou v tomto procesu významné. Věřím, že tyto druhy výrobků budou dobrým pomocníkem pro udržení zdravotního stavu člověka.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bylinná koupel se smrkem a kostivalem - Klouby a záda VK02 250 ml

Naděje Podhorná - Bylinná koupel se smrkem a kostivalem - Na klouby a záda. Bylinná koupel pro důkladnou péči o organismus. Osvěžuje a přináší příjemný pocit po celém těle.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Přírodní bylinná sedací koupel pro ženy VK04 250 ml

Naděje Podhorná - Přírodní bylinná sedací koupel pro ženy. Bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o ženský organismus. Tato směs bude pomocným přípravkem pro řešení gynekologických problémů žen, kterých vlivem náročné doby přibývá jednak při zánětlivých problémech mykózách, při problémech v klimakteriu, sterilitě a prostě i na celkové posílení činnosti gynekologických orgánů. Může být použita jako sedací i vanová.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Relaxační bylinná koupel - Nervy a zklidnění VK03 250 ml

Naděje Podhorná - Relaxační bylinná koupel - Nervy a zklidnění. Zklidňující bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o organismus. Složení relaxační bylinné koupele nám umožni relaxovat organismus, uklidnit, zvládnout stresy nabudit organismus pro zvládnutí dnešní náročné doby na organismus člověka.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH