NEIO®

 

Ve společnosti Nature Laboratories navázali na rodinnou tradici vědců, otce a syna, kdy netradičním způsobem aplikovali pohled experimentální jaderné fyziky na biologické systémy. Od 80. let se intenzivně věnují vývoji nových špičkových technologií v oblasti kosmetiky a výživových doplňků. 

 

Dlouholetý výzkum vedl k vyvinutí metody výroby jedinečného flavonoidového komplexu – Molekuly života – s vysokým antioxidačním potenciálem, který zajišťuje ochranu organizmu před oxidativním stresem. První výrobky s touto výjimečnou látkou jsme uvedli na trh v roce 1992.

Více o molekule života

Následoval další objev absolutně unikátní technologie Neione® Technology založené na paramagnetických molekulách a volných stabilních záporných iontech. Tato patentovaná technologie dala vzniknout nové generaci kosmetických přípravků a doplňků stravy značky NEIO® v roce 2020.

Více o Neione® Technology

Tyto produkty jsou inspirované přírodou, proto v nich naleznete pouze pečlivě vybrané látky čistě přírodního původu té nejvyšší kvality. Jejich síla je umocněná přítomností Molekuly života s tím správným nábojem negativních iontů, které Vám pomohou na cestě za krásou a zdravím.   

 

Filozofie

Zakládájí si na inovativním přístupu, neotřelých technologiích a přírodních surovinách té nejvyšší kvality, a podporují tak vnitřní a vnější krásu každé lidské bytosti. Spojením darů přírody s high-tech technologií budete kráčet životem s tím správným nábojem.

                          

Vize

Cílem je vytvořit unikátní životní styl, který Vás bude provázet na cestě za dlouhodobým mladistvým vzhledem díky regeneraci a obnově buněk a DNA.

 

Jak vznikla značka NEIO®

Značka NEIO® vznikla spojením dvou významných slov, a sice slov "negativní" a "ionty", díky kterým jsou tyto produkty jedinečné po celém světe. Prostředí negativních iontů podporuje účinky přírodních složek a zefektivňuje průnik aktivních látek do buněk.

V našich produktech se odráží spojení dvou unikátních patentovaných technologií – Molekula života a Neione® Technology.

 Molekula života + Negativní iontyNEIO®

        Energy   -   Health   -   Immunity   -   Beauty   -   Youth

 

   Molekula  o  života

Jedinečný patentovaný komplex flavonoidů obsažený v přípravcích NEIO® nazýváme „Molekula života“.

Flavonoidy jsou velmi silné přírodní antioxidanty. Poskytují tak ochranu před škodlivými vlivy volných radikálů, které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí buněk a vznik nejrůznějších onemocnění. Dostatečný přísun flavonoidů přispívá k udržení správné funkce buněk organismu.

Za objev unikátního flavonoidového komplexu „Molekula života“ jsme obdrželi zlaté ocenění Světové organizace duševního vlastnictví v Ženevě. Výsledky naší práce v oboru biotechnologie byly zařazeny mezi nejlepší světové vědecké inovace v roce 2009 (WIPO AWARD 2009).

 

Více o molekule života

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle

NEIO Acne Skin Cream - Pleťový krém pro mastnou pokožku se sklonem k akné 50 ml

NEIO Acne Skin Cream - Objevte pleťový krém pro mastnou pokožku se sklonem k akné, který normalizuje činnost mazových žláz. Pleť je tak méně mastná, méně se leskne a dochází k zúžení rozšířených pórů. Díky svým protizánětlivému a antimikrobiálnímu složení redukuje začervenání a záněty spojené s akné.
Od 689,00 Kč s DPH
 

NEIO All Day Cream - Revitalizační krém 50 ml

NEIO All Day Cream - Dopřejte své pleti nepřetržitou ochranu během celého dne. Revitalizační krém aktivně obnovuje kožní lipidy a předchází tak ztrátě pružnosti a pevnosti pokožky. Pleť je viditelně omlazená, hloubkově hydratovaná a vyživená. Složení bohaté na směs lipidů získávaných z ovsa, mikronizovanou formu kyseliny hyaluronové, koenzym Q10 a další přírodní látky zajišťuje maximální účinek.
Od 1 760,00 Kč s DPH
 

NEIO Body Booster with plant stem cells - Tělový posilovač s rostlinnými kmenovými buňkami 120 ml

NEIO Body Booster with plant stem cells - Navraťte pokožce celého těla požadovanou pevnost a pružnost s tělovým boosterem obsahujícím rostlinné kmenové buňky. Příznivě ovlivňuje syntézu nových kolagenových a podpůrných vláken kůže, čímž blahodárně působí na vzhled zjizvené tkáně, jako jsou strie, celulitida, jizvy a vrásky. Dále dochází k okamžitému zklidnění citlivé a podrážděné pokožky i ke zmírnění projevů kožních zánětů a začervenání pokožky. Složení bohaté na extrakt z červených řas, výtažky z květů a semen opuncie, mikronizovanou formu kyseliny hyaluronové a další přírodní látky zajišťuje maximální účinek.
Od 2 255,00 Kč s DPH
 

NEIO Day Cream - Regenerační denní krém 50 ml

NEIO Day Cream - Oživte svou pleť jedinečným denním krémem, který významně působí proti známkám stárnutí. Pokožku regeneruje a zanechává ji vyhlazenou, sjednocenou a rozjasněnou. Navíc aktivně redukuje hluboké vrásky. Unikátní složení zahrnující výtažky z mikrořas, extrakty z květů a semen opuncie, mikronizovanou formu kyseliny hyaluronové a další přírodní látky zajišťuje maximální účinek.
Od 999,00 Kč s DPH
 

NEIO Daylight Facial Oil with Serum - Pleťové denní olejové hydratační sérum 50 ml

NEIO Daylight Facial Oil with Serum - Objevte snadno vstřebatelný pleťový olej s obsahem séra s lehkou konzistencí a jemnou citrusovou vůní, který nezanechává na pleti pocit mastnoty. Přináší pokožce jedinečnou péči v podobě omlazení, oživení a přirozeného rozjasnění. Při pravidelné aplikaci zpomaluje příznaky stárnutí, vyhlazuje vrásky a zanechává pokožku hydratovanou, zvláčněnou a na dotek sametově hebkou. Koncentrované sérum obsahuje pouze oleje přírodního původu doplněné o rostlinné extrakty a vitamín E.
Od 939,00 Kč s DPH
 

NEIO Dual kapsle - Doplněk stravy pro normalizaci metabolismu a celkové rovnováhy těla 30 + 30 ks

NEIO DUAL kapsle přináší zcela novou úroveň a kvalitu doplňku stravy. Přípravek obsahuje 13 účinných přírodních látek zkoncentrovaných do jednoho unikátního řešení. Jednotlivé složky přípravku jsou vybrány tak, aby se navzájem pozitivně ovlivňovaly za účelem dosažení maximálního efektu při normalizaci metabolismu a dosažení celkové rovnováhy těla. Tento komplexní přípravek významně přispívá k zajištění potřebného množství vitamínů, minerálů a stopových prvků v těle.
Od 1 109,00 Kč s DPH