Alcina - Aktivní sérum 30 ml

Alcina Aktivní sérum s pentapeptidy produkci kolagenu v pleti podporuje a efektivně ji tak zpevňuje. Dlouhodobě vyhlazuje vrásky, vypíná pleť a kontury obličeje jsou tak viditelně hladší a pevnější.
Výrobce: Alcina
Kód: 34299
EAN: 4008666342997
Datum dodání: 24 hodin
balení 30 ml
860,00 Kč s DPH
795,00 Kč s DPH
65,00 Kč s DPH
 

Alcina - Aktivní sérum - viditelně vyhlazuje kontury obličeje

  • vypíná pleť
  • vyhlazuje kontury
  • podporuje tvorbu kolagenu

S rostoucím věkem v pokožce klesají zásoby kolagenu, což má za následek ztrátu pružnosti a vznik vrásek. Aktivní sérum s pentapeptidy produkci kolagenu v pleti podporuje a efektivně ji tak zpevňuje. Dlouhodobě vyhlazuje vrásky, vypíná pleť a kontury obličeje jsou tak viditelně hladší a pevnější.

Aktivní sérum s pentapeptidy vyhlazuje dlouhodobě vrásky. Podporuje pleti vlastní produkci kolagenu a tím viditelně vyhlazuje kontury obličeje. Peptidy aktivují přirozenou stabilizační funkci pokožky, která tak získává svěží a mladistvý vzhled. Vrásky jsou viditelně redukovány. Intenzivní dávka energie s okamžitým účinkem. Lehké sérum denně zásobuje pleť účinnými koncentrovanými látkami, které pleť potřebuje. Speciální receptura s mikrokolagenem a s cennými hydratačními látkami pantenolem a glycerinem, vypíná, pěstí a dodává pleti energii. Výborná doplňková péče s okamžitým účinkem, okamžité viditelné vyhlazení pleti, v praktickém  úsporném a hygienickém dávkovači. Svěží ovocná vůně. Vhodné pro všechny typy pleti i pro pleť citlivou. Neobsahuje emulgátory.

Použití: Ráno a/nebo večer naneste na vyčištěnou pleť. V případě potřeby naneste pleťový krém.

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Pleťové tonikum bez alkoholu 200 ml

Maximálně šetrné pleťové tonikum s novou recepturou, které nahrazuje produkt Bezalkoholová pleťová voda. Obsahuje výtažky z kaktusových fíků (opuncie), které dodávají pleti vlhkost a stabilizují její rovnováhu.
390,00 Kč s DPH
355,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém na oči a rty 15 ml

Výživný pěsticí krém s obsahem kyseliny linolové zjemní vrásky kolem očí a zároveň zvláční suché rty. Krém je ideální pro náročnou pokožku i do chladného počasí, v němž zajistí citlivým částem obličeje nezbytnou ochranu.
520,00 Kč s DPH
475,00 Kč s DPH
 

Alcina - Aktivní krém 50 ml

Exkluzivní Aktivní krém obsahující extrakty z řas, pšeničných klíčků a pentapeptidy. Podporuje produkci kolagenu v pokožce, čímž prokazatelně redukuje vrásky. Viditelně zpevňuje kontury obličeje a pleť okamžitě vyhlazuje.
1 690,00 Kč s DPH
1 560,00 Kč s DPH
 

Alcina - Balzám na oči 15 ml

Balzám na oči je speciálně přizpůsoben potřebám jemných očních partií. Redukuje existující vrásky, předchází vzniku vrásek nových a na dlouhou dobu pleť vyhlazuje a zpomalují stárnutí buněk.
920,00 Kč s DPH
835,00 Kč s DPH