Klouby, nervová a pohybová soustava

Bylinné kúry pro posílení pohybového aparátu, zabezpečují tonizaci organismu a udržování tělních funkcí, s posilujícími a zklidňujícími účinky, podporující duševní rovnováhu. Podporují celkový fyzický a mentální komfort a odolnost organismu proti nepříznivému působení různých stresových faktorů.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Vánoční krabička - Malá vánoční krabička na klouby a pohybový aparát VB11 345 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Malá vánoční krabička na klouby a pohybový aparát - Smrkový výluh je ideálním pomocníkem pro péči o pohybový aparát a klouby. Je určený k aplikaci na kůži zad a v okolí kloubů. Používá se i na zklidňující obklady. Mast z kostivalu a kaštanu podporuje revitalizační procesy v kůži, používá se i při otocích, křečových žilách a pro podporu periferního prokrvování. Bylinný sprej se smrkem a kostivalem je prostředek pro důkladnou péči o organismus. Osvěžuje a přináší příjemný pocit po celém těle.
386,00 Kč s DPH
365,00 Kč s DPH
 

Naděje - Vánoční krabička - Velká vánoční krabička na klouby a pohybový aparát VB12 500 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Velká vánoční krabička na klouby a pohybový aparát - Bylinná koupel se smrkem a kostivalem je ideální pro důkladnou péči o organismus. Osvěžuje a přináší příjemný pocit po celém těle. Blahodárně působí na pohybový aparát. Mast z kostivalu a kaštanu podporuje revitalizační procesy v kůži, používá se i při otocích, křečových žilách a pro podporu periferního prokrvování. Slatinické mazání je určeno k péči o kůži zad a v okolí kloubů. Používá se i na zklidňující obklady.
419,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu nervové soustavy NK7 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu nervové soustavy - Kúra zabezpečující tonizaci organismu a udržování tělních funkcí, s posilujícími a zklidňujícími účinky, podporující duševní rovnováhu. Doplněk stravy při potížích s nervovými zánětlivými procesy (svalové atrofie)
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu kloubního a pohybového aparátu NK21 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu kloubního a pohybového aparátu - Cílem této kúry je posílit pohyblivost pohybového aparátu - osteoporóza, artróza.
712,00 Kč s DPH
665,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu NK22 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu - jako pomoc při degenerativním postižení pohybového aparátu - Roztroušená skleróza - pro fyzický i mentální komfort. Kúra s posilujícími a tonizujícími účinky na tělní funkce - obranyschopnost, kardiovaskulární systém, celkový fyzický i mentální komfort a na odolnost organismu proti nepříznivému působení různých stresových faktorů.
712,00 Kč s DPH
665,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc pro podporu kloubů NK25 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc pro podporu kloubů - Kúra pro podporu při potížích s klouby a výživou kostí.
712,00 Kč s DPH
665,00 Kč s DPH