Vlasy

Výtažky z bylin a pupenů blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Kúra podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Vánoční krabička - Pro krásné vlasy VB8 175 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro krásné vlasy - Říká se, že vlasy jsou korunou naší krásy. Ne však, pokud trpí vypadáváním a lupy. Kúra z našich bylinných tinktur Vám pomůže zlepšit stav pokožky hlavy. Právě ta má totiž na vzhled vlasů ten největší vliv. Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů.
502,00 Kč s DPH
475,00 Kč s DPH
 

Naděje - Vánoční krabička - Velká kosmetická krabička na pokožku a vlasy VB13 665 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Velká kosmetická krabička na pokožku a vlasy - V krabičce najdete oleje a výluh, které blahodárně působí na pokožku hlavy i celého těla. Sprchový olej zanechává pokožku hebkou a hydratovanou. Díky použitým přírodním olejům jako je mandlový olej, měsíčkový olejový extrakt a olej z pšeničných klíčků, bude pokožka jemná, vláčná a regenerovaná. Lopuchový olej má zklidňující účinek na nadměrně citlivá a podrážděná místa na kůži, příznivě působí při akné. Výluh z kořene lopuchu je unikátní bylinný prostředek pro zlepšení kvality vlasů a pokožky ve vlasech.
660,00 Kč s DPH
625,00 Kč s DPH
 

Naděje - Vánoční krabička - Malá kosmetická krabička na pokožku a vlasy VB14 350 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Malá kosmetická krabička na pokožku a vlasy - Jedinečná pleťová voda obsahuje minerály z Mrtvého moře a extrakty z pěti léčivých bylin (myrta, řepík, gotu kola, lopuch, kalísie). Účinné látky přispívají k dokonalému čištění, zklidnění a osvěžení pleti. Grepový olej blahodárně působí na stav kůže, vhodné je použití např. při akné, oparu, lišeji i lupénce. Lopuchový výluh je unikátní bylinný prostředek pro zlepšení kvality vlasů a pokožky ve vlasech.
410,00 Kč s DPH
390,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro zlepšení kvality vlasové pokožky hlavy NK37 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zlepšení kvality vlasové pokožky - Vlasy, padání vlasů, lupy - Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů, ekzému, lupénky.
502,00 Kč s DPH
465,00 Kč s DPH