Ženské orgány

Originální kúry posilující obranyschopnost a působící proti změnám v souvislosti s postupujícím věkem. Tyto speciální kúry působí blahodárně na sexuální touhu a aktivitu ženy. Bylinné a pupenové výtažky posilují obranné systémy, čistí tělo přirozenou cestou, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho celkové vitalitě.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány K4 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - při zánětlivých onemocnění ženských orgánů - gynekologické záněty, výtoky - Originální kúra posilující obranyschopnost a podporující ženské reprodukční orgány. Pomáhá se zánětlivými i hormonálními problémy.
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí K5 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí - Narušená sexuální a reprodukční aktivita - sterilita - Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu.
632,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci organismu v období přechodu K6 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci organismu v období přechodu - při harmonizaci organismu při potížích s přechodovým obdobím - klimakterium, menopauza - Celkově posilňující kúra pro snadnější překonávání stresu a vyčerpání, s potlačováním nástupu změn souvisejících s postupujícím věkem.
461,00 Kč s DPH
394,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány K32 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy - Bylinné a pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení. Máme již velmi pozitivní výsledky s účinky této sestavy.
461,00 Kč s DPH
415,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - pokračovací K32A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - pokračovací - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy - Pokračující kúra po využívání startovací kúry A32. Bylinné a pupenové výtažky posilují obranné systémy. Brání nástupu změn spojených s postupujícím věkem.
655,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro regeneraci ženského organismu K42 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro regeneraci ženského organismu - Regenerace ženy - Tato speciální kúra z bylinných a pupenových výtažků působí blahodárně na sexuální touhu a aktivitu.
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro regeneraci ženského organismu - pokračovací K42A 200 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro regeneraci ženského organismu - pokračovací - Regenerace ženy - Pokračovací kúra po kúře první K42, přispívá k udržování hormonální rovnováhy. Pomáhá revitalizovat organismus, posiluje, usnadňuje překonávání stresu i průběh menstruace a menopauzy, zpomaluje projevy stárnutí. Příznivě působí na pokožku.
487,00 Kč s DPH
425,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy K45 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy - Sportovní kúra pro ženy - Napomáhá překonávat stres a únavu, podporuje hubnutí, pomáhá udržovat pružnou pokožku. Posiluje organismus, zvyšuje kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Podporuje krevní oběh, pomáhá udržovat svalovou hmotu.
641,00 Kč s DPH
555,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy II - pokračovací K45A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy II - pokračovací - Sportovní kúra pro ženy - pokračovací - Pokračovací kúra po doužívání startovací kúry K45. Zesiluje účinek kúry první K45. Podporuje srdeční funkci, pomáhá udržovat obsah železa v krvi. Tonizuje svaly, dodává energii, pomáhá udržovat strukturu, mineralizaci a hustotu kostí.
727,00 Kč s DPH
645,00 Kč s DPH