Trávení

Výběr bylinných kúr pro podporu snižování nadváhy, stimulaci funkce jater, ledvin a střev. Přispívají ke štěpení cukrů a tuků, ke zdravému trávení a vyprazdňování. Posilují organismus, chrání srdce a cévy, podporují trávení, střevní aktivitu a činnost močového traktu.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu NK27 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu - jako pomoc při snižování hmotnosti a celkové harmonizace - Redukce tělesné hmotnosti - Nadváha - Kúra pro podporu snižování nadváhy. Stimuluje funkci jater, ledvin a střev, přispívá ke štěpení cukrů a tuků, ke zdravému trávení a vyprazdňování. Posiluje organismus, chrání srdce a cévy.
552,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci trávicí soustavy NK50 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci trávicí soustavy - Trávení - pro harmonizaci trávicí soustavy - Kúra celkově podporuje celý chod trávicího procesu, zlepšuje problémy se zácpou a celkově regeneruje cévní systém.
737,00 Kč s DPH
685,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro zdravé trávení NK40 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zdravé trávení - Trávení - Kúra obsahuje výtažky z bylin a pupenů pro usnadnění trávení a péči o trávící soustavu. Bylinky v této kúře posilují činnost slinivky, jater, žlučníku i střeva, a tak pomáhají zlepšovat celkově trávicí proces.
527,00 Kč s DPH
490,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro zdravou funkci střevního a zažívacího traktu NK29 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zdravou funkci střevního a zažívacího traktu - Trávení - Kúra stimuluje tvorbu trávicích šťáv a žluči, usnadňuje trávení tuků. Blahodárně působí na játra, podporuje jejich funkci, chrání jaterní tkáň. Podporuje činnost ledvin a střevního traktu.
782,00 Kč s DPH
725,00 Kč s DPH