Obranyschopnost

Speciální kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu. Doporučuje se i během ozařování a chemoterapie. Při chemoterapii je vhodné doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti NK36 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních - Protinádorová - Obranný systém, imunita - Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu v obraně před nežádoucími procesy v tkáních. Doporučuje se i během ozařování a chemoterapie. Pomáhá lépe snášet a snáze překonávat následky ozařování a chemoterapie. Při chemoterapii je vhodné jí doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu.
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu obranyschopnosti organismu NK39 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu obranyschopnosti organismu - pro podporu organismu s protiparazi­tními účinky - Chřipka, chřipková období - Kúra posiluje účinnost přirozeného obranného systému organismu v boji s nežádoucími bakteriemi a viry, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.
587,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH