Alcina - Ochranný denní krém SPF 30 50 ml

Nový ALCINA Ochranný denní krém SPF 30 pleti poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením a zabraňuje tak světlem podmíněnému stárnutí pokožky. Obsažená kyselina hyaluronová a bambucké máslo pleti dodávají optimální dávku hydratace a zajišťují viditelně vyhlazený, pěstěný a svěží vzhled. Díky svému kvalitnímu složení a pokročilému výzkumu společnosti krém nezanechává na pleti bílý povlak. Je ideální pro normální až suchý typ pleti a je určený pro každodenní použití.
Výrobce: Alcina
Kód: 35426
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
1 050,00 Kč s DPH
 

Alcina - Ochranný denní krém SPF 30 - chrání pokožku po celý den

  • viditelně vyhlazuje pleť
  • poskytuje optimální dávku hydratace
  • zabraňuje světlem podmíněnému stárnutí pleti

 

Sluneční záření přináší dobrou náladu, pomáhá vyplavovat hormony štěstí, ale má i své stinné stránky, jako je předčasné stárnutí pleti. Ochranný denní krém SPF 30 pokožce nabízí spolehlivou ochranu před UVA a UVB paprsky a zabraňuje tak světlem podmíněnému stárnutí. Obsažená kyselina hyaluronová a bambucké máslo pleti zajišťují optimální dávku hydratace( Uvádí 96 % účastnic spotřebitelského testu prováděného po dobu 3 týdnů s 26 ženami, 10/21.) a výsledkem je viditelně vyhlazený, svěží a pěstěný vzhled.(Potvrzuje 88 % účastnic spotřebitelského testu prováděného po dobu 3 týdnů s 26 ženami, 10/21.) Krém na pleti nezanechává bílý povlak a je určený pro každodenní použití.

Použití:
Každé ráno aplikujte na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujte. Vyhněte se očnímu okolí. Krém lze použít samostatně, nebo v kombinaci s podkladovými přípravky či jiným lehčím krémem. Vždy aplikujte jako závěrečnou vrstvu denní péče.

Balení:
50 ml