#ALCINA Style

alcina-style-4NOVÁ PRODUKTOVÁ ŘADA #ALCINA Style - sedm novinek pro nekonečné možnosti stylingu

Blogy a nápady z ulice se staly důležitou hnací silou nejen ve světě módy, stejně tak ovlivňují i vlasové trendy a styling. Módní experti mezi influencery a blogerkami dovedou inspirovat a nadchnout velké publikum. Pokud přijmou nějaký styl za svůj, je pravděpodobné, že se z něj brzy stane módní trend. Měřítkem povedené kreace je #selfie. Selfie se fotí jen tehdy, když člověk svůj look miluje. ALCINA si proto k vývoji nové řady #Aalcina-style-videoLCINA Style, která obsahuje osm nových produktů, přizvala nejen kadeřníky, ale i přední influencery. Ti byli pečlivě a cíleně vybíráni, neboť každý z nich má jiné způsoby a kanály, jimiž se svým publikem komunikuje. S každým z nich bylo natočeno video, v němž jsou influenceři zachyceni ve svém domácím prostředí a představují nám svůj oblíbený přípravek z nové řady. Kampaň nás tak zavede do Berlína, Vídně, Frankfurtu, Hamburgu i Mnichova. Nechte se inspirovat i vy a oslňte každý den jiným lookem!

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Objemový styling-pudr 12 g

O objem se postará nový Ultralehký, neviditelný #Objemový styling-pudr, který vytváří perfektní objem už od kořínků, vlasy zpevňuje a účesu dodává plnost a strukturu až do délek vlasů.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Tuhá styling-pasta - velmi silná 50 ml

Silně zpevňující pasta. Dlouhodobá fixace při každém stylingu. Umožňuje skutečně vysokou kreativitu – nadzvednutí, stočení i modelaci účesů. Vlasy lze kdykoliv přečesat.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Neviditelná styling-pasta - středně silná 50 ml

Pasta je ideální pro lehké, definované účesy a každému vzhledu dodá moderní ráz. Stylový upgrade pro jemné, silné, rovné i kudrnaté vlasy. Vlasy nelepí ani nemastí.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Ultralehký sprej s mořskou solí 100 ml

Ultralehký solný sprej pro ležérně vypadající účesy a plážové vlny. Dodá pevnou strukturu všem účesům, aniž by je zatěžoval. Top styling i pro jemné vlasy.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Fénovací sprej pro hladké vlny 100 ml

Vytvoření pružných vln bude s tímto sprejem hračka. Vyhlazuje vlasovou strukturu, dodává intenzivní lesk a lehkou fixaci a pomocí anti-frizz faktoru krotí poletující vlasy.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Nepěnivá fénovací emulze 75 ml

Tato pečující a zpevňující emulze vytváří dlouhotrvající účesy s leskem a objemem. Zklidňuje vlasy, vyhlazuje jejich strukturu, dodává jim pevnost, hebkost, nadýchanost a přirozenost.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Ochranný sprej před teplem 100 ml

Dlouhodobá ochrana před teplem do 230 °C, která ve vlasech vydrží 12 hodin. Poskytuje maximální ochranu před žárem. Dodává vlasům výrazný lesk a pocit lehkosti a síly.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH