It's never too late

alcina-its-never-too-lateIt’s never too late - Nová revitalizující vlasová péče - Nikdy není pozdě na krásné vlasy!

Hektický životní styl, emocionální stres, změny stravovacích návyků, působení vnějšího prostředí i hormonální změny – to vše může mít negativní vliv na aktivitu vlasových kořínků, způsobit oslabení a lámání vlasů a vlasy mohou začít vypadávat. Nová řada vlasové péče ALCINA It’s never too late v sobě spojuje vysoce účinné látky jako kofein s osvědčenými pečujícími složkami v čele s panthenolem a koenzymem Q10, a představuje tak ideální péči právě pro slábnoucí vlasy. Zahrnuje tři optimálně sladěné přípravky, které hýčkají vlasy i pokožku hlavy, aktivují vlasové kořínky a podporují u vlasů růst, zlepšují jejich strukturu, revitalizují je a posilují. Zároveň zajišťují hebkost a snadné rozčesávání. Protože nikdy není pozdě na krásné vlasy!

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - It's never too late - Vital kofeinové sérum na pokožku hlavy 100ml

Aktivace vlasových kořínků a péče o pokožku hlavy – to jsou hlavní úkoly Vital kofeinového séra. Díky obsahu kofeinu, koenzymu Q10, zinku či provitaminu B5 navíc sérum zajišťuje potřebnou revitalizaci a hydrataci a působí cíleně proti slábnutí a vypadávání vlasů. Je vhodné pro každodenní použití.
480,00 Kč s DPH
445,00 Kč s DPH
 

Alcina - It's never too late - Vital kofeinový kondicionér 150ml

Perfektním doplňkem k Vital kofeinovému šamponu je Vital kofeinový kondicionér s obsahem kofeinu, koenzymu Q10 a provitaminu B5. U slábnoucích vlasů a vlasů s tendencí vypadávat pomáhá vylepšovat strukturu a zajišťuje vitalitu, lesk, hebkost i snadnější rozčesávání. Vyniká hybridní recepturou, která umožňuje dvojí použití podle požadované intenzity péče.
480,00 Kč s DPH
445,00 Kč s DPH
 

Alcina - It's never too late - Vital kofeinový šampon 250ml

Hektický životní styl, stres, hormonální změny i působení vnějšího prostředí – to vše může mít negativní vliv na aktivitu vlasových kořínků a způsobit oslabení vlasů a jejich vypadávání. Vital kofeinový šampon s vysoce účinným kofeinovým komplexem se postará o jejich revitalizaci, posílení, dodání energie i objemu. Už během mytí proniká do vlasových kořínků a zvyšuje jejich aktivitu, vlasy přitom nijak nezatěžuje.
420,00 Kč s DPH
390,00 Kč s DPH