Alcina - Intenzivní ampulková kúra 10 ml

S obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C pro pevnou a hydratovanou pleť. Nová intenzivní kúra se dvěma typy ampulí, které pleť během deseti dní zpevní, zvitalizují a rozzáří.
Výrobce: Alcina
Kód: 35098
EAN: 4008666350985
Datum dodání: 24 hodin
balení 10 ml
550,00 Kč s DPH
520,00 Kč s DPH
30,00 Kč s DPH
 

Alcina - Intenzivní ampulková kúra - Regenerační kúra pro zářivou pleť

Jsou malé, ale silné a účinnými látkami napěchované odshora až dolů. ALCINA představuje novou intenzivní kúru se dvěma typy ampulí – s Hyaluronem 2.0 a vitaminem C – která pleť během deseti dní zpevní, zvitalizuje a rozzáří. Dopřejte pleti komprimovanou sílu v tekuté formě!

  • S obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C
  • Pro pevnou a hydratovanou pleť


Intenzivně hydratující ampule Hyaluron 2.0 - Pro hydratovanou a pevnou pleť
Ampule Hyluron 2.0 na pleť působí jako studnice mládí. Poskytují jí regeneraci, redukují suché vrásky a doplňují zásoby hyaluronu v kožních buňkách. Výsledkem je dokonale vypnutá hydratovaná a pevná pleť, která vypadá jako vypolstrovaná.

Vital aktivní ampule s vitaminem C - Pro podporu tvorby kolagenu
O hladkou a viditelně pevnější pleť se postarají Vital aktivní ampule s obsahem vitaminu C. Pomáhají stimulovat buněčnou aktivitu a podporují tak produkci vlastního kolagenu. Zároveň minimalizují poškození pleti v důsledku působení UV záření. Výsledkem je pevná a hladká pleť.

Použití: Perfektně vzájemně sladěné intenzivní koncentráty se každé ráno a/nebo večer aplikují na vyčištěnou pokožku. Následně můžete použítsvůj obvyklý pleťový krém nebo sérum. Hrdlo ampule zakryjte kosmetickým ubrouskem. Uchopte ampuli za hrdlo (nebo použijte otvírák ampulí) a trhnutím hrdlo odlomte v místě spodního barevného kroužku. Koncentrát naneste do dlaní (přitom se vyhněte kontaktu s ostrou hranou ampule). Poté ho rozetřete na obličej, krk a dekolt a jemně vklepejte do pokožky.


Balení: 10 x 1 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Krém na oči a rty 15 ml

Výživný pěsticí krém s obsahem kyseliny linolové zjemní vrásky kolem očí a zároveň zvláční suché rty. Krém je ideální pro náročnou pokožku i do chladného počasí, v němž zajistí citlivým částem obličeje nezbytnou ochranu.
520,00 Kč s DPH
475,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
590,00 Kč s DPH
540,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 - Pleťový gel 30 ml

Účinek = hydratace, zpevnění a vyplnění pleti. Poskytuje pleti extra dávku hydratace a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky.
590,00 Kč s DPH
540,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kašmírový pleťový krém 50 ml

Krém s cenným kašmírovým extraktem hýčká, pěstí a zklidňuje pleť obzvláště během zimních dnů. Nová, inovativní receptura zajišťuje hladkou a rovnoměrnou pokožku. Ideální také jako podklad pod make-up.
570,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH