Gernétic set - DUO - Synchro 50 ml + Immuno 30 ml + ampulky Lift Express 2 x 1 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + regenerační a protizánětlivá maska Immuno 30 ml + 2 liftingové ampule proti prvním vráskám Lift Express 2 x 1 ml - K pročištění pleti, k řešení zánětlivých projevů na pokožce, ke zjemnění pokožky s výraznými póry, k regeneraci mastné a smíšené pleti a k zatažení jednotlivých zánětlivých míst (aplikujeme lokálně).
Výrobce: Gernetic
Kód: 92515
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml + 30 ml + 2 x 1 ml
3 220,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set DUO Synchro (50 ml) a Immuno (30 ml) + ampulky Lift Express 2 x 1 ml - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + regenerační a protizánětlivá maska Immuno 30 ml + 2 liftingové ampule proti prvním vráskám Lift Express 2 x 1 ml


Doporučujeme pro klientky:

  • K pročištění pleti.
  • K řešení zánětlivých projevů na pokožce.
  • Ke zjemnění pokožky s výraznými póry.
  • K regeneraci mastné a smíšené pleti.
  • K zatažení jednotlivých zánětlivých míst (aplikujeme lokálně).

Osvědčené kombinace produktů zahalené do krásného zlatavého obalu, který vynikne pod vánočním stromečkem, se postarají o pěstěný vzhled tváře, krku i dekoltu se silou biotechnologií.

Sada obsahuje:

  • SYNCHRO - regenerační a výživný krém - Neparfemovaný krém výrazně mastné konzistence vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Přestože se jedná o mastný krém, nezanechává pocit mastnoty a velmi dobře se vstřebává. Stimuluje obnovu buněk a vyživuje je.
  • IMMUNO – regenerační a protizánětlivá maska - Maska pro ošetření aknetické pleti určená k hloubkovému čištění i vypnutí a regeneraci ochablé pokožky.
  • LIFT EXPRESS – Toužíte po přípravku, který okamžitě zlepší strukturu pleti, zahladí jemné linky i hlubší vrásky, dodá pokožce energii, jas a omladí jejich celkovou vizáž. Zcela výjimečné sérum LIFT EXPRESS bohaté na účinné složky je uložené v kosmetické ampulce, zachovává přírodní vlastnosti ingrediencí a působí na pokožku vysokou a dlouhodobou efektivitou.

TIP: Smícháním přípravku Immuno a Synchro v poměru 1:1 získáme regenerační směs, která se využívá při ošetřování problematické pleti. Zamezuje vzniku jizviček, má intenzivní hojivé účinky. Směs je vynikající i pro regeneraci stárnoucí pleti.

Balení: Synchro 50 ml + Immuno 30 ml + Lift Express 2 x 1 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Créme GG - Denní rozjasňující krém s optickou korekcí, 30 ml

Crème GG stírá hranice mezi péčí o pleť a líčením. poskytuje i základní ochranu proti UV záření SPF 6+. Vhodný pro všechny typy pleti, používá se jako denní báze nebo jako podklad pod make-up. Výborně se roztírá, je parfemovaný jemnou vůní.
1 078,00 Kč s DPH
možnost slevy