GERnétic - Letní kosmetika

GERNÉTIC Vám v jakémkoli věku a při jakémkoli typu pokožky pomůže co nejvíce využít výhod slunce. Zároveň získáte maximální ochranu a zachováte si pružnou a hydratovanou pleť. Řada ochrany před sluncem GERNÉTIC umožňuje se „inteligentně“ opalovat a přitom zachovávat specifické ochranné vlastnosti kůže. Používání těchto produktu však neochraňuje před nadměrným sluněním.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Gernétic - Gel Aprés Soleil - Gel po opalování - Zklidňující gel, 90 ml

Gernétic Gel Aprés Soleil - Gel po opalování na obličej a tělo - Zklidňujíc chladivý gel urychluje léčebný proces kůže, tlumí fotochemické poškození, tlumí zarudnutí, regeneruje a zvláčňuje pokožku poškozenou sluněním a prodlužuje opálení.
678,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Melano 15 - Opalovací regenerační krém na obličej, SPF 15+, 90 ml

Melano 15 - Pleťový krém na opalování, SPF 15+ hydratuje a vyživuje, připraví pleť na nalíčení. Preventivně působí proti vzniku pigmentových skvrn. Efektně chrání proti slunečnímu záření, zjemňuje a zvláčňuje pokožku.
832,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Melano 30 - Opalovací regenerační mléko, SPF 30+, 125 ml

Melano 30 - Mléko na opalovací pro citlivou pokožku - lehký, zjemňující krém s vysokým stupněm ochrany pokožky před slunečním zářením, který funguje na bázi minerální clony. Pokožku hydratuje a vyživuje.
1 158,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Melano 50 - Opalovací regenerační mléko, SPF 50+, 125 ml

Mléko na opalování MELANO 50 - Jemná, lehce roztíratelná emulze, která se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty na kůži. Obsahuje meruňkový olej, který je bohatý na kyselinu olejovou, vitamíny A a E, má regenerační, hydratační a antioxidační účinky a pomáhá předcházet stárnutí pokožky.
1 348,00 Kč s DPH
možnost slevy