Gernétic - La Créme Jeunesse - Luxusní rozjasňující a liftingový denní krém, 30 ml

Gernétic LA CRÉME JEUNESSE řada Parfaits Luxusní rozjasňující a liftingový denní krém "MLÁDÍ", SPF 6+ aktivuje okamžitý omlazující proces pleti: Stimuluje vypnutí a vyhlazení, podporuje buněčné dýchání a zajišťuje optimální hydrataci. Propůjčuje pleti mladistvé kontury, hladkost a zářivou hebkost.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91397
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
5 534,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic LA CRÉME JEUNESSE řada Parfaits Luxusní rozjasňující a liftingový denní krém "MLÁDÍ", SPF 6+

Unikátní krém se vzácnou substancí Extremophils. Tak pojmenovali vědci zcela výjimečné mikroorganizmy žijící na dně oceánů, které si dokázaly uchovat pozoruhodná tajemství dávných dob života na zemi: Schopnost dokonalé hydratace, jedinečné revitalizace a regenerace. Extremophils získaly díky svým nekonečným tajemstvím magické pojmenování Tančící elfové. Přijměte dar věčného mládí. Tajemství střežené Tančícími elfy na dně oceánů. Krém s bohatým koktejlem dalších speciálních substancí:

 • Výtažek řasy Samphire - vyhlazuje vrásky
 • Lipopeptidy - zamezují stárnutí buněk
 • Rostlinné glycoproteiny - hydratují a regenerují

LA CRÈME JEUNESSE aktivuje okamžitý omlazující proces pleti: Stimuluje vypnutí a vyhlazení, podporuje buněčné dýchání a zajišťuje optimální hydrataci. Propůjčuje pleti mladistvé kontury, hladkost a zářivou hebkost. Klinické testy prokázaly:

 • Zlepšení dýchání buněk pleti o 282%
 • Urychlení buněčného růstu o 58%

Jemný lehký krém, rychle proniká do pokožky a téměř okamžitě nastartuje omlazovací efekt. Všechny aktivní látky jsou v optimálním složení a poměru a ve svých účincích na pleť se vzájemně podporují. Mládí není pouze záležitostí hezkého fyzického vzhledu, ale také odrazem hluboce pozitivního stavu mysli. Když se spojí krása a dobrá nálada, násobí se naše šance na dosažení úspěchu v životě.

Aktivní složky:
Speciální aktivní substance získaná z extremophils (mikroorganismy žijící v moři ve velké hloubce). Získané enzymy z těchto organismů uvádí vědce v úžas. Jsou vynikajícími detoxikátory - odstraňují zplodiny buněčného metabolismu a jejich hydratační schopnost nemá obdoby. Podporují intenzivní regenerační a revitalizační proces pleti 

 • Výtažek z řasy Samphire nacházené v hlubokých mořích, která je bohatá na nenasycené mastné kyseliny a fytostimulátory. Stimuluje buněčný růst, buněčné dýchání, redukuje hloubku vrásek, vyhlazuje
 • DNA (dezoxyribonukleová kyselina) získaná z rybího mlíčí - je jednou z hlavních zbraní proti stárnutí, urychluje buněčnou obnovu
 • Aktivní substance vyráběné speciální biotechnologií, stimulující ochranné mechanismy a upevňující imunitu pokožky. Podporují vzrůst Langerhansonových buněk, které se podílí na imunitních dějích v kůži
 • UV filtr č. 6 zajišťuje ochranu proti UVA a UVB paprskům
 • Lipopeptid založený na kombinaci tyrosylu a argininu, který slouží ke vzájemné komunikaci mezi buňkami a k regeneraci opotřebovaných tkání. Zamezuje předčasnému stárnutí
 • Rostlinné glycoproteiny, které sehrávají důležitou roli při podpoře regenerační schopnosti pleti, jsou zdrojem vlhkosti a buněčné obnovy
 • Rostlinné výtažky z Brutnáku lékařského (protizánětlivé, zklidňující a posilující účinky), Motaru přímořského (zdroj vitaminu C)

Účinky: Zajišťuje skutečný biologický liftingový efekt, pomáhá pokožce obličeje (ale i rukou) ochránit nebo znovuzískat mládí a zdravý vzhled. Přípravek aktivuje buněčné dýchání, zjemňuje a osvěžuje pokožku. Zároveň revitalizuje a zlepšuje celkovou odolnost pleti.
Klinickými testy prokázáno:

 • zvýšení spotřeby kyslíku v kožních buňkách o 282%
 • urychlení buněčného růstu o 58%

Domácí péče: Přípravek se užívá při ranní péči o pleť. Na očištěnou pleť po vstřebání specifických produktů aplikujeme velmi malé množství krému lehkou efleráží až do vstřebání. Zvláštní důraz klademe na problematické partie (oční okolí,okolí úst a krk).

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Le Concentré Réparateur - Luxusní regenerační liftingové sérum, 17 ml

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní reparační regenerační liftingové sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Zahlazuje projevy stárnutí.
3 252,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Endo Spécial+ - Buněčný stimulátor ke zpevňování a modelaci poprsí, 20 ml

Gernétic ENDO SPÉCIAL+ Buněčný stimulátor k výživě pokožky prsních tkání ke zpevňování a modelaci poprsí a dekoltu. Pokožka zůstává znatelně pružnější, pevnější a vypnutá. Výsledkem jsou půvabně tvarované kontury dekoltu s výrazným push-up efektem. Pro dlouhotrvající účinek a prevenci ochabování pokožky.
1 662,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - La Créme Anti-Temps - Luxusní reparační noční krém, 30 ml

Gernétic LA CRÉME ANTI TEMPS řada Les Parfaits Luxusní reparační noční krém "PROTI ČASU" pleť hýčká královským elixírem intenzivní regenerace, revitalizace a omlazení. Probouzejte se s viditelně mladší pletí v dokonale tvarovaných konturách, nadchněte se pro pleť prozářenou svěžestí a krásou.
3 928,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Créme Soin Des Pieds - Regenerační krém na nohy, 50 ml

Má antiseptické a zvláčňující účinky. Lehký krém pro regeneraci a osvěžení unavených nohou, výživu a regeneraci suché, popraskané pokožky a nehtových lůžek.
400,00 Kč s DPH
možnost slevy