Les Parfaits - Perfektní péče

Která žena, bez ohledu na její věk, nikdy nesnila o zachování nebo obnovení mladistvosti svého obličeje? Laboratoires GERNÉTIC, společnost přinášející neustálé inovace v průběhu své více než čtyřicetileté historie, vyvinula po mnoha letech výzkumů 3 nadčasové produkty, účinně bojující proti stárnutí pokožky na obličeji a rukou. Novou kosmetickou řadu jsme nazvali LES PAIFAITS – Perfektní. Nemohli jsme ji nazvat jinak, neboť ještě nikdy jsme nedosáhli tak dokonalých výsledků a dlouhodobého efektu při ošetřování pleti.
Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Gernétic - La Créme Anti-Temps - Luxusní reparační noční krém, 30 ml

Gernétic LA CRÉME ANTI TEMPS řada Les Parfaits Luxusní reparační noční krém "PROTI ČASU" pleť hýčká královským elixírem intenzivní regenerace, revitalizace a omlazení. Probouzejte se s viditelně mladší pletí v dokonale tvarovaných konturách, nadchněte se pro pleť prozářenou svěžestí a krásou.
3 928,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - La Créme Jeunesse - Luxusní rozjasňující a liftingový denní krém, 30 ml

Gernétic LA CRÉME JEUNESSE řada Parfaits Luxusní rozjasňující a liftingový denní krém "MLÁDÍ", SPF 6+ aktivuje okamžitý omlazující proces pleti: Stimuluje vypnutí a vyhlazení, podporuje buněčné dýchání a zajišťuje optimální hydrataci. Propůjčuje pleti mladistvé kontury, hladkost a zářivou hebkost.
5 534,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Le Concentré Réparateur - Luxusní regenerační liftingové sérum, 17 ml

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní reparační regenerační liftingové sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Zahlazuje projevy stárnutí.
3 252,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Base de Jour Marine - Marine Day Base - Denní krém s výtažky mořských řas, SPF 5+ 30 ml

Gernétic Base de Jour Marine - Marine Day Base - Denní krém s výtažky mořských řas SPF 5+ stimuluje obnovu a výživu kožních buněk a pleť revitalizuje. Má remineralizační účinky, vyrovnává strukturu pleti a působí jako denní anti-aging.
1 190,00 Kč s DPH
možnost slevy